حضور جناب مهندس علی مستوفیان مدیر کل گردشگری خراسان شمالی در شرکت گردشگری کادوس

حضور جناب آقای مهندس علی مستوفیان ( مدیر کل گردشگری آذربایجان شمالی ) در کنار مدیریت محترم شرکت بین المللی توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس سعید مجردی سبب افتخار ماست.

پیشرفت در توسعه کسب و کار شما هم وطنان و توسعه گردشگری در سراسر نقاط کشور از جمله هدف های و برنامه های شرکت تمدن شهر کادوس می باشد.

که سعید مجردی و تیم متخصص و کارشناس کادوس به صورت شبانه روزی برای رسیدن به هدف تلاش می کنند ، که بهترین مسیر را برای توسعه کسب و کار و توسعه گردشگری شما فرهم آوردند.

خراسان شمالی یکی از مناطق مهم به منظور توسعه گردشگری در این شهرستان محسوب می شود ، که به سبب طبیعت و مناطق بسیار زیاد یکی از استان های بسیار زیبا ایران محسوب می شود.

شرکت تمدن شهر کادوس تحت مدیریت جناب آقای سعید مجردی برنامه های بسیار عالی برای توسعه گردشگری و توسعه کسب و کار در آذربایجان خراسان شمالی را در آینده دارد.

که جناب آقای سعید مجردی با گرد آوری کارشناسان و مشاروان متخصص و متبحر در این حوزه بهترین مسیر را برای رسیدن به توسعه گردشگری پایدار در خراسان شمالی انتخاب نموده است.

با شرکت بین المللی توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس و مدیریت محترم آن سعید مجردی همراه باشید و در مسیر درست توسعه گردشگری و توسعه کسب و کار قدم بردارید و جزو موفق ترین و برترین ها در کشور باشید …

 

 

در مسیر درست گردش کنید …

شرکت بین المللی توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس

 

 

 

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.