شرکت کادوس به مدیریت سعید مجردی

سعید مجردی

سعید مجردی

شرکت بین المللی توسعه گردشگری کادوس تحت مدیریت جناب آقای سعید مجردی در سال 1396 تاسیس شده است و در حوزه های مختلف توسعه گردشگری با مدیریت  سعید مجردی فعالیت گسترده ای در سراسر نقاط کشور و خارج از کشور دارد.

شرکت ما جزو برترین و نخستین شرکت های بین المللی توسعه گردشگری است ، که تحت مدیریت جناب آقای سعید مجردی فعالیت های درخشانی در این حوزه داشته اشت.

از جمله این فعالیت ها در حوزه توسعه گردشگری می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • برگزاری کنسرت آرون افشار در جشن ملی تاجیکستان
  • برگزاری کنسرت حمید هیراد در جشن ملی تاجیکستان
  • ایجاد اقامتگاه های سریع ساخت در کوتاه ترین زمان
  • راه اندازی صفر تا صد رستوران دریایی خزر در شهرستان مرزی آستارا
  •  برگزاری دوره‌های تخصصی و آموزشی در حوزه‌های پذیرایی و تشریفات در سراسر کشور
  • و …

شرکت کادوس با مدیریت کارشناس و متخصص سعید مجردی بهترین و خبره ترین پرسنل و مشاوران را در تیم کاری خود به کار گرفته است ، که بهترین و عالی ترین خدمات را در راستای توسعه کسب و کار و توسعه گردشگری به تمامی هم وطنان عزیز ارائه نماید.

با انتخاب تیم متخصص سعید مجردی در مسیر درست گردش کنید ! با انتخاب شرکت توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس در مسیر درست پیشرفت کسب و کار خود حرکت کنید و در حرفه و کسب و کار خود بدرخشید. ..

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت کادوس و یا به صورت مستقیم با مدیریت شرکت جناب آقای سعید مجردی در ارتباط باشید.

.

 

 مدیریت سعید مجردی :                46 22 211 0912 

تماس آنلاین با مشاوره کادوس :   37 300 00 0919 

 دفتر مرکزی شرکت کادوس :    55 99 83 88  – 021

.

شرکت کادوس به مدیریت سعید مجردی

شرکت کادوس به مدیریت سعید مجردی

شرکت کادوس به مدیریت سعید مجردی در سال 1396 به شماره ثبت 518688 ثبت و تاسیس شده است و از همان سال در حوزه های مختلف توسعه گردشگری فعالیت می نماید.

در زمینه های زیر می توانید توسعه کسب و کار خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید ما بهترین مسیر را برای رونق و درخشیدن شما در حوزه کاریتان برایتان مهیا خواهیم کرد.

انجام فعالیت هاب مطالعاتی ، مشاوره ای ، طراحی ، ایجاد و مدیریت کلیه تاسیسات اقامتی و پذیرایی بازسازی آثار طبیعی و تاریخی ، ایجاد مراکز و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری برگزاری انواع تورهای گردشگری داخلی و خارجی ، اجرای تورهای ویژه و تخصصی تاریخی ، طبیعت گردی ، مردم شناسی و باستان شناسی ، مردم شناسی ، هنرهای سنتی ، صنایع دستی و گردشگری ، برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی مرتبط با حوزه های میراث فرهنگی ، گردشگری داخلی و خارجی ،انجام امور مطالعاتی و فنی و مهندسی پروژه های گردشگری ، بهره برداری از فرصت های سرمایه گذاری داخلی و خارجی در توسعه صنعت گردشگری در کشور ، ایجاد مراکز خدمات رفاهی و بین راهی و سایر فعالیت های مرتبط با موضوع شرکت ، اخذ و اعطای نمایندگی و مشارکت با شرکت های داخلی و خارجی و کلیه ارگان ها ، نهادها ریا ، اشخاص حقیقی و حقوقی ، استفاده از تسهیلات ارزی و ریالی از بانک های داخلی و خارجی و موسسات مالی و اعتباری ، برگزاری و شرکت در مناقصات و مزایدات داخلی و خارجی.

شرکت توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس

شرکت توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس نخستین شرکت در حوزه توسعه گردشگری و یا به عبارتی شرکت زیر ساخت می باشد.

که با در نظر گرفتن نیاز صنعت میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور و به منظور معرفی فرصت های سرمایه گذاری در مناطق مختلف کشور برنامه ریزی های گسترده ای پی ریزی نموده است.

خدمات مهندسی ، مشاوره و اجرای طرح های زیر ساخت گردشگری با همکاری جمعی از کارشناسان و متخصصین مجرب رشته های مختلف مهندسی ، مدیریت ، اقتصاد و توریسم و … فعالیت می نماید.

 

شرکت کادوس

شرکت کادوس در حیطه های زیر فعالیت های گسترده ای دارد ، که در بخش زیر به صورت کامل به آن می پردازیم :

خدمات شرکت توسعه گردشگری کادوس 

۱- پیش مطالعه و مطالعه امکان سنجی ( طرح توجیهی و طرح اقتصادی )

۲- ایجاد پنجره واحد در اخذ کلیه مجوزهای و استعلام پروژه های گردشگری

۳- تجهیز ، راه اندازی ، بهره برداری ، معماری( هتل ، رستوران ،مجتمع های پذیرایی و بین راهی و … )

۴ – گردشگری رویداد محور : مجری همایش ( سمینار ، افتتاحیه و انواع جشن ها )

۵ – آموزش های کوتاه مدت پذیرایی ، تشریفات ، کافه رستوران ، مهمان‌نوازی و سرویس ، کنترل هزینه ها و …

6- توسعه کسب و کار ( دیجیتال مارکتینگ) شامل : تولید و پشتیبانی سایت ، مدیریت اینستاگرام ، تولید تیزر حرف های تبلیغاتی ، موشن‌گرافی ، تولید محتوا و طرح گردشگری ، عکاسی صنعتی و گزارشی

۷ – فرصت های سرمایه گذاری شامل : منابع طبیعی ،  اراضی ملی ، منابع شهرداری ، ارگان و نهاد های دولتی و بخش خصوصی

و …

 

شرکت بین المللی توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس

عمده فعالیت شرکت در حوزه های زیر است ، که تحت مدیریت جناب آقای سعید مجردی تمامی امور مربوطه در عالی ترین سطح صورت می پذیرد.

1- طرح توجیهی گردشگری

2- گرفتن مجوز موافقت اصولی و پروانه بهره برداری

3- برگزاری ایونت

4- راه اندازی هتل در سراسر نقاط کشور و خارج از کشور

و غیره

 

صفر تا صد توسعه گردشگری و توسعه کسب و کار خود را به ما بسپارید و ما شما را در مسیر درست فعالیت خودتان سوق خواهیم داد و بستر پیشرفت بهتر و عالی تر را برای شما محیا خواهیم نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاروه تخصصی رایگان می توانید با شماره تماس های درج شده در ارتباط باشید و در مسیر درست کسب و کار خود حرکت کنید.

 

 

در مسیر درست گردش کنید…

شرکت بین المللی توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس

 

 

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.