09190030037

فهرست

سرویتک

خدمات کادوس

اطلاعیه کادوس

پروژه های کادوس

شرکت‌های راه‌اندازی رستوران

شرکت‌های راه‌اندازی رستوران

شرکت‌های راه‌اندازی رستوران

شرکت‌های راه‌اندازی رستوران میتوانند در راه اندازی کسب و کارمان به ما کمک کنند و شرکت توسعه گردشگری کادوس با داشتن سابقه چندین ساله در این امر میتواند همراه شما باشد.

021-88834455

021-88839955

تماس آنلاین با کادوس: 09190030037

هزینه تبلیغات رستوران:

هرگز نباید تصور کنید، همین که رستورانتان را باز کنید مشتریان سرازیر می‌شوند. سوالاتی که باید از خویش بپرسید عبارتند از: چگونه رستوران من افراد را به سمت خود جذب کند؟ چرا این رستوران را گشایش کردم؟ به دنبال جذب چه مشتریانی هستم؟ این مشتریان چه چیزی می‌خوانند یا مشاهده می‌کنند؟ اوقات فراغت خویش را چگونه سپری می‌کنند؟ بهترین راه جذب این مشتریان چیست؟
اکنون که حاضر راه‌اندازی رستوران خویش هستید، باید مردم را از افتتاح رستورانتان باخبر کنید. در عصر حاضر، فقط چیزی که برای شناخته شدن رستوران شما لازم است حضور پررنگ در اینستاگرام است.
می‌توانید وظیفه تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی را به گرد از کارکنان خویش واگذار کنید. اضافه کردن چند صد هزار تومان در ماه به حقوق کارکنان برای مدیریت صفحه‌تان در رسانه‌های اجتماعی رستوران می‌تواند بهترین گزینه شما برای بازاریابی کم‌هزینه باشد.
تبلیلغات و کاربرد از شیوه‌های گوناگون(افزایش فروش رستوران) بهترین گذرگاه جذب مشتری است؛ بنابراین ضروری است که برای این تقسیم نیز هزینه‌ای در عقیده بگیرید. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی بسیار خوب پاسخ می‌دهد و هزینه زیادی ندارد.
هزینه‌های جانبی همانند آب و برق و گاز و…:
علاوه بر موارد گفته شده باید مبلغی را نیز برای هزینه‌های پیش‌بینی نشده همانند قبوض، بیمه، دریافت مجوزها و… در نظربگیرید.
برای برآورد دقیق این هزینه‌ها می‌توانید از شرکت‌های مشاوره در زمینه راه‌اندازی رستوران و فست‌وفود کمک بگیرید. آنها به شما کمک می‌کنند بهترین نحو از بودجه‌تان استفاده کنید.

شرکت‌های راه‌اندازی رستوران
شرکت‌های راه‌اندازی رستوران

گزینش نام و لوگوی رستوران:

 

شاید انتخاب نام رستوران یکی از جذاب‌ترین مراحل راه‌اندازی رستوران باشد. این اسم در آینده به برند کسب‌وکار شما تبدیل می‌شود و باید به قدری خلاقانه باشد تا شما را از رقبایتان متمایز کند و وانگهی با منو و چیدمانتان نیز هماهنگی داشته باشد. کوشش کنید تا نام تجاری خود را به ثبت برسانید. یگانه از مزایا داشتن برند این است که مشتریان وفادار خود را خواهید داشت و مقوله رشد و پیشرفت کسب‌وکارتان را بعدها فراهم می‌کند.

 

 انتخاب فضا رستوران

 

شناخت خوب منطقه‌ای که می‌خواهید کسب‌وکار خویش را در آن مفتوح کنید بسیار مهم است. با دقت در مورد اطلاعات جمعیتی تحقیق کنید تا اطمینان حاصل کنید که این ناحیه به اندازه کافی پرجمعیت باشد. هنگام جستجوی موقعیت مکانی خود، با یک مشاور باتجربه مشورت کنید که بتواند برای گزینش صحیح ناحیه به شما کمک کند. تجزیه‌وتحلیل رقبا نیز گامی ضروری است.

به عنوان مثال، قیمت رقابتی خود را بررسی کنید. مطمئن باشید که برای بازار بیش از حتماً و کم‌قیمت نیستید. وقت خویش را در منطقه بگذرانید، چندین بار دررستوران رقبا شام بخورید. کوشش کنید به اثناء اننخاب مکان فاصله‌تان را نسبت به رقبا در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که داشتن ارزش بی همتا نسبت به دیگران، شما را از بازی جلو می‌اندازد.

 

استخدام پرسنل رستوران

استخدام کارکنان اولین قدم در ارائه خدمات برتر به مشتریان است. ارزش‌های اصلی شرکت خود را رسیدگی کنید و افرادی را که مطابق با ارزش‌هایتان هستند، استخدام کنید. در مرحله بعدی، به کارکنانتان تعلیم دهید الی بتوانند وظایفشان را بدون نقص اتمام دهند.

 

خرید تجهیزات سخت‌افزاری

یکی از مراحل راه‌اندازی رستوران خرید سخت افزاری است. به جز تجهیزات صنعتی و لوازم مربوط به پخت‌وپز به سخت‌افزار مدرن نظیر صندوق فروشگاهی، سفارش‌گیر اندروید، کیوسک سفارش‌گیر و پرینتر حرارتی نیز احتیاج دارید.

گزینش بهترین نرم‌افزار رستوران

مدیریت رستوران همواره  از سخت‌ترین مشاغل است. شما یک لیست بی‌پایان از کارها دارید، از مدیریت میزها، تا اصلاح منوها، ثبت سفارشات، حسابداری و… چه صاحب یک رستوران باشید یا فست فود و یا کافی شاپ، بهتر است یک برنامه مدیریت رستوران نصب کنید الی از بازرگانی خویش بیشترین سهم را ببرید و میزان خطاهای انسانی را در ثبت سفارشات کاهش دهید.

اجرای یک سیستم مدیریت رستوران خوب و کارآمد، نه فقط دشواری‌های راه‌اندازی کسب‌وکارتان را کاهش داده بلکه در سررسید و هزینه‌ی نیروی کارتان نیز صرفه‌جویی می‌شود. ولی یک نرم افزار ها رستورانی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد. برای تعیین اینکه چه گونه نرم‌افزاری پسندیده شماست، به ویژگی‌هایی بیندیشید که برای مدیریت کسب‌وکارتان اهمیت دارد.

برخی از ویژگی‌های یک نرم‌افزار مدیریت رستوران:

رابط کاربری ساده و جذاب
قابلیت استفاده مقارن بر روی چند دستگاه
مدیریت همه‌جانبه
کمک به فروش بهتر و آسان‌تر
امکان گزارش‌گیری اصولی، دقیق و متنوع
ثبت صورت‌های مالی
انبارداری و شمارش موجودی
امکان پیوست به سخت‌افزارهای جانبی نظیر دستگاه پوز بانک، انواع چاپگر، کیوسک سفارش‌گیر
سیستم پیامک‌رسان
امکان نظرسنجی از مشتریان
مدیریت پیک‌ها
سرعت بالا
تعیین سطح دسترسی‌های گوناگون برای کاربران و مهار آنها
پشتیبانی شبانه‌روزی
قابلیت به‌روزرسانی
امکان اتصال به سیستم باشگاه مشتریان
امکان پیوستگی به سفارشگیر اندروید

 گزینش منوی جذاب

طراحی منوی رستوران شما نه تنها باید با بازار همگام باشد، بلکه مشتریان رستوران انتظار دارند هر بار که غذای مود علاقه‌شان همان طعم و کیفیت بالا را داشته باشد. این منو باید در عین سادگی لذیذ باشد. هرچه منو ساده‌تر باشد، شایستن اشتباه در تعبيه کمتر است. بعضی از سرآشپزها منویی تهیه می‌کنند که بسیار پیچیده است و به یک متخصص زیاد چیره دست در آشپزخانه احتیاج دارد. اگر هدف دارید یک رستوران لوکس باز کنید، این طریق جواب می‌دهد، ولی در یک رستوران خانوادگی منوی برنده، منویی ساده، اخیر و باکیفیت است.

یک سرآشپز حرفه‌ای غذاهای بی‌نظیر با مزه‌ی عالی پختن کند که جاسازی آن به آشپزهای چندان کارآزموده نیاز ندارد. ما یک نمونه تمپلیت منوی رستوران برای شما حاضر کرده ایم. در چهره رغبت برای نگریستن موارد بیشتر اینجا کلیک کنید.

 بازاریابی و جذب مشتری رستوران

خیلی از صاحبان کسب‌وکارها با روش‌های بازیابی و تبلغات آشنا نیستند و نمی‌دانند چگونه این شغل را اتمام دهند تا بهترین نتیجه را بگیرند. بازار رقابتی امروز شما را ملزم می‌کند تا روش‌های نوین بازاریابی رستوران را فرا بگیرید. زیرا روش‌هایی که در ماضی جواب می‎دادند ممکن است امروز سایر پاسخ ندهند.

خیلی از کسب‌وکارها چون نمی‌توانند مشتریان پسندیده خودشان را پیدا کنند، شکست می‎‌خورند. با استفاده از شیوه‌های گوناگون تبلیغات شروع به جذب مشتری برای کسب‌وکارتان کنید. در پیوستگی به بعضی از این شیوه‌ها اشاره می‌کنیم:

راه‌اندازی سایت رستوران ونرم  افزار رزرو آنلاین
تبلیغات تراکتی در مکان‌های شلوغ
تهیه‌ی ویدئوهای تبلیغاتی

 کسب مجوزهای لازم رستوران

راه‌اندازی رستوران هرچند هم کوچک کار آسانی نیست و چندین گام دارد. علاوه بر جنبه‌هایی که پیش‌تر به آن اشاره شد نباید از مهم‌ترین گام این مسیر که اخذ مجوز است غافل شوید. برای راه‌اندازی کسب‌وکارتان به مجوزهای زیر دربایستن دارید. مستحضر باشید که تکمیل مراحل اخذ هر یک از این مجوزها نیازمند زمان است.

جواز کسب رستوران
مجوز بهداشت
مجوز سلامت کارکنان
مجوز اجرای موسیقی
مجور برند رستوران
گواهی مالیات بر ارزش افزوده

دریافت تمامی این مجوزها بسته به شهر شما هزینه دربردارد و این در حالی است که شما هنوز کسب‌وکارتان را گذرگاه نینداخته‌اید. از طرفی شدنی است چندین ماه درازا بکشد. گرچه شدنی است روند گرفتن این مجوزها خسته کننده و طولانی باشد ولی فراموش نکنید که اخذ این مجوزها به هدف جلوگیری از پرداخت جریمه‌های هنگفت بایسته است.

شرکت‌های راه‌اندازی رستوران

شاید انگاشت کنید که بدون کمک دریافت از این شرکت‌های می‌توانید رستورانتان را راه‌اندازی کنید اما این شرکت‌ها با دادن مشاوره و برنامه‌ریزی گام به گام در وقت و خرج شما صرفه‌جویی کرده و همچنین در چیدمان رستوران نیز شما را مدد می‌کنند. در پیوسته چند مثال از تیم های راه اندازی رستوران را نام می‌بریم.

021-88834455

021-88839955

تماس آنلاین با کادوس: 09190030037

 کسب مجوزهای لازم رستوران
کسب مجوزهای لازم رستوران

شرکت‌های راه‌اندازی رستوران

 •  کسب مجوزهای لازم رستوران
 •  شرکت‌های راه‌اندازی رستوران
 •  افزایش فروش رستوران
 •  مشاوره در زمینه راه‌اندازی رستوران
 •  استخدام پرسنل رستوران
 •  نرم‌افزار رستوران
 •  بازاریابی و جذب مشتری رستوران
 •  بازاریابی رستوران
 •  راه‌اندازی سایت رستوران
 •  جواز کسب رستوران
 •  مجور برند رستوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + سه =