شرکت گردشگری کادوس

شرکت گردشگری کادوس

شرکت گردشگری کادوس

شرکت گردشگری کادوس

شرکت گردشگری کادوس

کشور عزیزمان ایران کشور چهار فصل با جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیار است. وجود شهر های بسیار و بهره مندی از تمام شرایط آب هوایی از کویری تا آب و هوای کوهستانی و مناطق مرطوب شمالی و هم چنین مناطق گرم و مرطوب جنوب سبب شده تا ایران از فرصت های بکر برای گردشگری برخوردار باشد.

به طوری که شما با یک سفر در تمام نقاط ایران می توانید تمام شرایط آب و هوایی و تمامی اقلیم های جغرافیایی را به آسانی تجربه نمایید. از سوی دیگر ایران یکی بهترین و غنی­ ترین مناطق از نظر آثار تاریخی می باشد.

کمتر شهری در ایران وجود دارد که با مسافرت به آن حداقل نتوان چهار یا پنج اثر تاریخی را مشاهده نمود. تمامی آن چه گفته شد. سبب شده تا کشورمان یکی از مناطق استراتژیک در زمینه ی گردشگری در منطقه ی خاورمیانه محسوب شود.

این حجم بالای جاذبه های گردشگری سبب می شود تا سرمایه گذاری در این بخش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد و هم چنین فرصت های ناب و سود آوری در این حوزه پیش چشم سرمایه گذاران قرار گیرد. بنابراین صنعت گردشگری در ایران می تواند آینده بسیار درخشانی پیش روی داشته باشد.

یکی از شرکت مطرح و بسیار نام آشنا در زمینه ی سرمایه گذاری در پروژه های گردشگری شرکت کادوس می باشد. این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب در حوزه های مختلف از جمله خدمات مهندسی و فنی، توریسم و مدیریت و اقتصاد توانسته گامی بسیار بلند در جهت بهبود و توسعه ی این صنعت در کشور عزیزمان بردارد.

علی رقم پتانسل بالای کشورمان در صنعت گردشگری، بی شک سرمایه گذاری در این عرصه نیازمند تحقیق و بررسی فراوان بوده تا نتایج سرمایه گذاری اثر بخش باشد و بتواند هزینه های صرف شده را جبران نماید.

ما در تیم تخصصی کادوس با بهره گیری از متخصصان حرفه ای، به شما در امر سرمایه گذاری در پروژه های ناب کمک خواهیم نمود. تا نه تنها نگرانی خاصی در رابطه با هزینه ای که خواهید کرد نداشته باشید.بلکه این اطمینان ایجاد شود کهسرمایه ی شما در بهترین و سودآورترین پروژه ی ممکن صرف می شود.

پروژه های اجرایی شرکت توسعه ی گردش گری کادوس:

سرای سنتی ارس: یکی از رستوران های سنتی است که مجموعه کادوس با افتخار ایجاد نموده و حس و حال صرف غذا در محیطی زیبا و با بافتی تاریخی را در مشتریان ایجاد خواهد نمود، سرای سنتی ارس می باشد که مراحل طراحی و ساخت این مجموعه توسط شرکت توسعه گردشگری کادوس انجام شده است.

طرح ساحلی سیمبر خاله پره سر: محیطی تفریحی در فضای زیبای ساحلی است که طرح توجهی آن توسط مجموعه ی کادوس آماده و ارائه شده است.

طراحی سنتی رستوران چهار سوق: از جمله طرح هایی که مجموعه ی کادوس افتخار تجهیز و راه اندازی آن را بر عهده داشته، رستوران سنتی چهار سوق می باشد که در کنار سرای سنتی ارسو مجموعه ی گردشگری توسکاسه طرح این مجموعه در این زمینه می باشد.

پروژه ی مجتمع گردشگری توسکا: یکی از طرح های گردشگری بسیار زیبا که توسط تیم کادوس طراحی و تجهیز شده رستوران سنتی توسکا می باشد که دارای سفرخانه و آلاچیق، محل اقامت زمین بازی و پارکینگ می باشد.

ما در مجموعه ی کادوس چه خدماتی ارائه می دهیم؟

یکیاز خدمات بسیار مطرح ما در مجموعه ی کادوس ارائه ی خدمات مشاوره و امکان سنجی انجام پروژه های گردشگری می باشد. در این خدمت ما به ارزیابی و ارائه ی طرح توجیهی، خدمات بازار سنجی و تحقیقات بازار (پیگیری اخذ موافقت اصولی و پروانه ی بهره برداری) می باشد.

از جمله دیگر خدمات مجموعه ی کادوس ارائه ی تاسیسات مناسب گردشگری می باشد که در پروژه های رستوران چهار سوق، مجتمع گردشگری توسکا و …. به کار گرفته شده است.

شناخت فرصت های مناسب سرمایه گذاری از جمله فعالیت هایی است که مجموعه ی کادوس به صورت کاملا تخصصی روی آن فعالیت می کند. این مجموعه بر روی فرصت های سودآور و پر بازده در حوزه ی گردشگری تحقیقات میدانی مناسب انجام می دهد و طرح هایی که راندمان بالا دارند و از نظر علمی توجیه اقتصادی نیز دارند را به سرمایه گذاران محترم معرفی می نماید.

هدف و خط مشی ما در مجموعه کادوس چیست؟

هدف ما در این مجموعه ارائه ی اصولی و دقیق خدمات مشاوه ای با تمرکز بر رویکردهای نوین بهره وری و سرمایه گذاری در ابعاد مختلف صنعت گردشگری می باشد. مدیریت این شرکت با کادری حرفه ای، پنجره ای واحد برای متقاضیان سرمایه گذاری در زمینه های مختلف گردشگری می گشاید.

تمامی مطالعات فنی و مهندسی، انجام استعلام های متعدد و ارائه ی بهترین روش های مشاوره جهت بازگشت پذیری سرمایه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری خرد و کلان از طریق شرکت توسعه ی گردشگری تمدن شهر کادوس مهیا شده است.

اگر قصد سرمایه گذاری در بخش گردشگری را دارید. این شرکت اطلاعات لازم و کاملی را در اختیار شما قرار خواهد تا با خیالی آسوده بتوانید در این حوزه به کسب درآمد پایدار دست یابید.

ما در مجموعه ی کادوس قبل از ارائه ی طرح توجیهی برای سرمایه گذاری چه فعالیت هایی را انجام می دهیم؟

  • شناخت و تعیین محدودیت ها و چالش های آتی جهت فعالیت های سرمایه گذاری
  • شناخت صحیح از بازار پیرامون سرمایه گذاری مورد نظر
  • شناسائی دقیق تکنولوژی های مورد نظر و انتخاب تکنولوژی های مناسب
  • تجزیه و تحلیل صحیح مالی از فعالیت در کسب و کار مورد نظر
  • مطالعه ی ریسک سرمایه گذاری و چگونگی کاهش این ریسک

جمع بندی کلی: شرکت توسعه ی گردشگری کادوس با بهره گیری از مجموعه ای پر تلاش و قدرتمند در حوزه ی گردشگری به فعالیت می پردازد. این مجموعه با استفاده از پرسنل متخصص و کارآزموده به ارائه ی طرح های توجیهی در این زمینه می پردازد.

از جمله پروژه هایی که این شرکت توانسته در این حوزه با موفقیت به انجام برساند. می توان به سرای سنتی ارس، طرح ساحلی سیمبر خاله پره سر، رستوران سنتی چهار سوق و مجتمع گردشگری توسکا اشاره نمود. هدف مجموعه ی توسکا ارائه ی اصولی و دقیق خدمات مشاوره ای با تمرکز بر رویکردهای نوین بهره وری سرمایه گذاری در ابعاد مختلف صنعت گردشگری می باشد.

شرکت گردشگری کادوس

کلمه ی کلیدی اصلی: شرکت گردشگری کادوس

برچسب ها: شرکت گردشگری کادوس، خدمات توسعه گردشگری کادوس، توسعه ی گردشگری کادوس در تهران، گردشگری در اصفهان، گردشگری در شیراز

 

دانلود مقاله

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.