رد کردن لینک ها

شرکت بین المللی توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس

ارائه کننده بهترین خدمات گردشگری و توریستی ، بوم گردی و مشاوره سرمایه گذاری

شرکت بین الملی توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس مجموعه‌ نوآورانه‌‌ای است که خدمات مشاوره‌ای جهت توسعه سرمایه‌گذاری را در ابعاد مختلف صنعت گردشگری ارایه می‌دهد. مدیریت این شرکت با کادری حرفه‌ای، پنجره‌ای واحد برای متقاضیان سرمایه‌گذاری در زمینه‌های گوناگون صنعت گردشگری می‌گشاید.
تمامی فرآیندهای سرمایه‌گذاری، مطالغات فنی – مهندسی، استعلام‌ها و ارایه بهینه‌ترین روش‌های مشاوره جهت بازگشت سرمایه و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خرد و کلان از طریق شرکت توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس مهیا شده است.
بوم گردی 90%
طرح توجیهی 80%
وب و اپلیکیشن 70%

موسس و مدیر عامل

سعید مجردی
موسس و مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس

” ايراني كه ما مي شناسيم در انبوهي از مظاهر زندگي شهرنشيني به تدريج در هاله اي از غبارگرفتگي فرو مي رود . بي تعارف  مظاهر شهرنشيني به شكل بدوي و آن هم به مناطق دورافتاده رخنه كرده است. سيمان و بتونها چهره مناطقي كه تا پيش از اين بكر ناميده مي شدند را به شكل نالازمي تغيير مي دهند. براي آن دسته كه چهره سنتي و دست نخورده سرزمين مان را مي كاوند   در هر گوشه اي كه رگه هاي بكر را مي يابند،هيجان و لذتي به يادماندني وجودشان را فرا مي گيرد . در تمامی فصول سال،  تقريبا همه ايران ديدني است فرصت يگانه اي براي دورماندن از مضرات زندگي شهرنشيني و حظ بردن از زيبايي هاي سرزمين مان است .

اطلاع رساني مناسب موجب مي شود گردشگران از ازدحام بيشتر در برخي مناطق دوري گزينند تا فشار نالازمي بر برخي  مناطق محيط زيست و آثار ديدني وارد نشود .

پرسش هايي كه براي برنامه ريزي سفر در ذهن مخاطبان مي چرخد عمدتا اين است كه رفتاریی را پیش بگیریم تا سرمایه ‌گذاری‌های توسعه‌ای در کشورمان‌ از شاخص‌های توسعه پایدار پیروی کند و مدیران شایسته‌ای برای صیانت از جای جای این سرزمین اهورایی  باشیم.

شرکت توسعه تمدن شهر کادوس با تیمی مجرب سال‌ها تجربه در ارتباطات حرفه‌ای اندوخته است. این مجموعه به منظور توسعه هدفمند در سرمایه‌گذاری‌های صنعت گردشگری ایران فعالیت مستمری را پی‌گرفته است. “

مدیران شرکت توسعه گردشگری تمدن شهر کادوس

[imagebox button_text=”” title=”سپهر رادمنش” subtitle=”مدیر روابط عمومی” image=”2593″ link=”#”][/imagebox]
[imagebox button_text=”” title=”اشکان محمدی” subtitle=”مدیر بازرگانی” image=”2595″ link=”#”][/imagebox]
[imagebox button_text=”” title=”سعید مجردی” subtitle=”موسس و مدیر عامل” image=”2594″ link=”#”][/imagebox]

کاتالوگ توریسم کادوس

با کلیک روی دکمۀ روبرو ، آخرین نسخۀ کاتالوگ توریسم کادوس تمام خدمت ما را دریافت می‌کنید.

برند های تحت همکاری با توریسم کادوس