09190030037

فهرست

سرویتک

خدمات کادوس

اطلاعیه کادوس

پروژه های کادوس

پروپوزال راه اندازی رستوران

پروپوزال راه اندازی رستوران

پروپوزال راه اندازی رستوران

پروپوزال راه اندازی رستوران

در تنظیم (پروپوزال راه اندازی رستوران) فرایند کلی چیست؟

فرآیند کلی در تنظیم پروپوزال تاسیس رستوران در گردشگری کادوس دربرگیرنده مشاوره، طراحی، ساخت و تجهیز و آموزش است. این مراحل شامل خدماتی مانند ساخت و اجرا، چیدمان درونی سالن غذاخوری، طراحی آشپزخانه، خرید ماشین آلات و تجهیزات، خرید مبلمان و ظروف، فراخوانی پرسنل و مصاحبه تخصصی با آنها، آموزش تئوری و علمی و طراحی منو می باشد.

پروپوزال راه اندازی رستوران
پروپوزال راه اندازی رستوران

مرحله اول گردشگری کادوس، موشکافی اولیه مطالعه امکان سنجی رستوران

(پروپوزال راه اندازی رستوران)

رستورانی را که  تاسیس میشود  از لحاظ محل مورد احتیاج و اندازه آن، گونه ها غذا و نوشیدنی، مدل سرویس دهی غذا و بازار قصد به صورت کاملا دقیق بررسی می کنیم. سپس فهرستی از تمام جزئیات شدنی تعبيه می‌کنیم همانند :

رستوران چه مزایایی برای متمایز بودن از بقیه رستوران ها دارد؟
رستوران ما با چه چالش‌ها و تهدیدهای جدی روبه‌رو خواهد بود؟
آیا محیط‌ رستوران جای مناسبی است و از عقیده مدیریت تامین و ترابری و ارسال مواد غذایی مبتلا مشکلاتی است یا خیر؟
رستوران ما چه رقبای اصلی دارد؟

و وانگهی سوال های دیگری در رابطه با کیفیت غذا و نوشیدنی، ظرفیت رستوران، رقبا، منو، قیمت‌گذاری و … را رسیدگی کنید و اگر به این نتیجه رسیدید که طرح اولیه دارای شانس کامیابی است به مرحله بعد می‌رویم.

 

مرحله دوم در گردشگری کادوس، رسیدگی بازار

(پروپوزال راه اندازی رستوران)

 

در این مرحله بازار هدف را مورد موشکافی قرار می دهیم. لازم است بدانید که تجزیه و تحلیل درست بازار کلید کامیابی در طرح توجیهی تاسیس رستوران است. سفارشات خوراک را در جامعه باره عقیده خود تجزیه و تحلیل می‌کنیم. سپس در بازار واقعی مشتریان را مورد بررسی پیمان می دهیم لغایت بدانیم آیا بازار قصد ما به میزان کافی قابلیت رشد دارد یا خیر؟ وانگهی شما می توانید برای کاهش هزینه رستوران وارد این مقاله در سایت ما شوید و هزینه ها را  50% کم کرده باشید.

 

مرحله سوم در گردشگری کادوس، بررسی های مالی

(پروپوزال راه اندازی رستوران)

در این مرحله ما باید بدانیم چگونه می توانید درآمد های رستوران را برآورده کنید؟ وهزینه‌های رستوران پیش‌بینی شود. هزینه های غذا، اجاره ملک، پاداش و حقوق کارکنان، هزینه بازاریابی و … را مشخص نمایید. در این مرحله اطلاعات زیادی هستی دارد که باید موشکافی شود بنابراین بهتر است در این سررسید با یک مشاوره با تجربه رایزنی کنید.

 

مرحله چهارم در گردشگری کادوس، بازبینی همگی مراحل قبل

(پروپوزال راه اندازی رستوران)

شما در این مرحله تمام اطلاعات به دست آمده را به صورت کامل مرور کرده و تمام خطرها و تهدیدها را مجدد تجزیه و تحلیل کنید.

 

 

 

گردشگری کادوس پروپوزال راه اندازی رستوران

بازدید از فضا راه اندازی رستوران و در ضمن متراژ برداری جهت طراحی نقشه های رستوران، عکس برداری و فیلم برداری از پروژه.
طراحی تقدیر های مختلف همانند آشپزخانه، سالن، انبار، سردخانه، لابی و… و در ضمن ساختمان سازی
توجه به نیازهای متنوع پروژه همچون آب، برق، تلفن، گاز، سیستم تهویه، سیستمهای حرارتی و سرمایشی
نامگذاری رستوران، طراحی لوگو رستوران، برپایی صفحات اجتماعی و بازاریابی و افزایش فروش رستوران
طراحی دکوراسیون رستوران تهیه کلیه ظروف و وسایل مربوط به پذیرایی و سرویس دهی
طراحی منوی خوراک و نوشیدنی های رستوران
تهیه و خرید گونه ها وسایل و ظروف مربوط به غذا و ظروف یکبار مصرف
خرید مایحتاج و لوازم مربوط به پخت و پز بر اساس طرح اولیه
برآورد خرج های ثابت، هزینه های مواد اولیه و بسته بندی، هزینه تعمیرات و نگهداری، خرج حقوق و دستمزد، هزینه استهلاک

 

در نهایت بعد از انجام بررسی‌های لازم به این نتیجه می‌رسیم که اگر یک اسپانسر با دلیل هستی داشته باشد که طاقت ریسک بالا را نداشته و تجربه کافی را نیز نداشته باشد. به جای تاسیس یک رستوران مستقل بهتر است به سراغ اخذ نمایندگی از رستوران‌های صاحب اسم باشد.

تاسیس رستوران

(پروپوزال راه اندازی رستوران)

مراحل تاسیس رستوران  ازسخت ترین مشاغل به حساب می آید و شما می توانید با مشورت و ارتباط با گروه گردشگری کادوس این فرمایش را بخوبی انجام دهید.کما اینکه شدنی است از دیدگاه بسیاری از افراد که نسبت به این پیشه اطلاعاتی ندارند عمل راحتی تلقی گردد اما به واقع جزئیات بسیاری را دربرگیرنده میشود و در بازار رقابت امروز که هر روزه گواه گشایش ده ها رستوران در سطح کشور هستیم ، رعایت این نکات و جزئیات بسیار حائز اهمیت بوده و درواقع یک برگ برنده محسوب میشود ، ولی در عین این مشکلات و بحران ها بعد از گشایش یک رستوران و پس از اینکه این قطار بر ریل خویش سوار شد سختیهای آن با رعایت چک لیستهای روزانه مدیریتی و اجرایی و برنامه ریزی دقیق بسیار تسهیل شده و بر شیرینی ها و جاذبه های بسیار آن در کناره سودآوری آن افزوده میشود و در عین اینکه باید متذکر شوم که این حرفه یکتا از پررونق ترین و پرسودترین مشاغل نیز محسوب میشود و همین سودآوری مایه جذب بسیاری از سرمایه گذاران در این حوزه گردیده است .

 

راه اندازی رستوران

(پروپوزال راه اندازی رستوران)

به اعتقاد گردشگری کادوس به عنوان شرکتی که بیش از ده سال از عمر خود را در صنعت غذا و نوشیدنی صرف نموده و مدیریت هتل ها ،راه اندازی رستوران ها و آشپزخانه های مهمی را بعهده داشته راه اندازی یک رستوران امثال کاشتن یک نهال در زمین می باشد و بدیهی است که این نهال در آغاز احتیاج مستمری به بررسی در بسیاری از جهات از لحاظ نور ، رطوبت ، دما و.. دارد و مهمتر از کل اینکه آیا از روز پیش درآمد می توان از یک نهال چشم داشت میوه دادن و سایه دادن وسیع داشت .

 

پروپوزال راه اندازی رستوران نیز این چنین است برای مدتی که در قبل و ابتدای بدو شروع به پیشه و تحرک و گشایش آن میباشد شما قطعا باید رسیدگی همیشگی و پیوستگی و همینگونه حساسیت بیشتری در اتمام امور داشته باشید زیرا که این صنعت و حرفه با سلامت انسانها در یگانگی می باشد.

اگر بخواهیم با این مقدمه وارد بحث اصلی شویم باید تاسیس رستوران و موفقیت آن را  پیش از هر کاری با برنامه ریزی دقیق و با پروا به شرایط بازار هدف تحلیل و تشریح کنیم، بزرگی و کوچکی رستوران و پروژه مهم نیست ، مهم اینست که آیا ما در قدم ابتدا برای تاسیس رستوران مان برنامه ریزی داریم یا خیر ، بسیاری از سرمایه گذاران بر این تصورند که با سپردن امور راه اندازی به یک تیم کارآزموده خرج های خود را بالا میبرند و اینکه خودشان هم میتوانند این امر را بعهده بگیرند ، ولی باید گفت که نگاه تخصصی در راه اندازی رستوران مبنی بر ایجاد هزینه اضافه که نیست بلکه مبنی بر سرمایه گذاری درست و چه بسا که یک بیمه گذاری صحیح و بنیادین باشد یعنی ، همانطور که وقتی شما یک خودرو ارزشمند خریداری می کنید برای حفظ و مراقبت آن ، آنرا بیمه مینمائید بعد بدون شک برای تاسیس یک رستوران کامیاب هم احتیاج به یک بیمه گذاری درست است همچنین اینکه شما با یک بار سرمایه گذاری درست و مراقبت و مدیریت استراتژیک نه فقط یک عمر از رستوران خویش هوده توسط خواهید آورد بلکه این اخیر آغاز راه کسانی ست که به برندینگ و برپایی شعبات متعدد می اندیشند .

 

حال برای اینکه حساسیت جستار تا حدی مشهود گردد آنرا برای شما تا جای شدنی آنالیز می نمائیم تا اطلاعات مفیدی در اختیار شما پیمان دهیم و متوجه شوید مسیر را بدون راهنما نپیمائید .

 

امکان سنجی رستوران
امکان سنجی رستوران

 

پروپوزال راه اندازی رستوران

  •  پروپوزال راه اندازی رستوران
  •  دکوراسیون در راه اندازی رستوران
  •  امکان سنجی رستوران
  •  فضا راه اندازی رستوران
  •  ملک برای راه اندازی رستوران

دانلود مقاله

 

برگزاری دوره آمورشی کارکنان رستوران رزمیلو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 17 =